Jako na houpačce

8. června 2013 v 11:38 | Sage
Nadpis by spíš měl být: "Jak jsem za tejden nabrala to, co jsem hubla měsíc a půl" ale přišlo mi to moc dlouhý.Jelikož jsem téměř před čtrnáci dny úspešně odmaturovala (jupíí), začala jsem oslavovat... bohužel, jídlem. I když... ono to začalo ještě asi tři dny před mojí maturitou. Byla jsem tak vynervovaná, že jsem se jednu noc málem složila. Přispělo k tomu to kvantum kafe, který normálně nepiju, ale potřebovala jsem nastartovat mozek a omezit spánek, nedostatek spánku, nervy z toho, že nic neumim a že to nedám, a samozřejmě hladovění.

No, když se mi konečně asi v sedum ráno podařilo usnout, rozhodla jsem se, že aspoň do maturity budu jíst, abych měla energii a tak. Docela se to dalo, začala jsem jíst v sobotu, maturovala jsem v pondělí. Měly to být jen dva dny. Jenže já jedla i v pondělí (kdy jsem mimo jiného snědla skoro celý středně velký balíček Oreí, jedna sušenka Oreo má 56 kcal, tak si to spočítejte, a dvě misky zeleninových lasagní), úterý, středu, čtvrtek a pátek.
Nechtěla jsem, fakt ne, ale nemohla jsem se zastavit. Pořád jsem si řikala "Tak od zejtřka... ne tak ne, tak od zejtřka... ne, dobře, ale zejtra už fakt začnu..." Když jsem se pak (jako každou) sobotu ráno postavila na váhu, myslela jsem, že to se mnou švihne. Z mého cíle #1, z mých vydřených a vysněných 45 kilo bylo najednou 47.4. Míry jsem mi zvýšily aspoň o centimetr. A to jsem si řekla a dost a znova hezky od začátku jsem začala hubnout.

Teď, o týden později mám 46.3 kg a míry jsou (nejsem vysportovaná, takže moje postava je kvůli málo svalům a hodně tuku tlustší, než byste u takový váhy normálně čekali, tak se nedivte):
Prsa: 82 cm
Pas: 64 cm
Boky: 82 cm
Stehna: 48 cm

Řákám si, že nebudu spokojená, dokud nebudou všechny míry aspoň o 5 centimetrů menší.

No, abych svá slova podložila důkazy, tak jsem se pro vás vyfotila. Jste rádi? ^_^

Jo, jsem tlusťoch, a nejento, jsem taky příšera, takže jsem si uřízla hlavu, abyste se na to nemuseli koukat. A navíc jsem si řekla, že tady na blogu nebudu zveřeňovat žádná pravá jména, uvádět konkrétní místa a ukazovat tváře.

Bože, já se tak těšim, až se za měsíc, dva podívám na ty fotky a budu se smát, jak jsem byla tlustá.
Keep going...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama