Slovo úvodem

7. června 2013 v 1:02 | Sage

Dlouho jsem přemýšlela, jestli si mám založit anglický TUMBLR nebo český blog.cz. No, nakonec jsem se rozhodla pro blog… očividně.


Tumblr jsem si chtěla založit, protože jsem si chtěla procvičovat angličtinu, ale nakonec jsem si uvědomila, že hlavním důvodem, proč si chci nějaký blog založit (ať už jakýkoliv) je ten, že chci psát své myšlenky a pocity (bože, to zní tak sentimentálně) a nejlíp se mi budou vyjadřovat v rodném jazyce. A tak jsem dala vzniknout wonder-wall. Původně to mělo být jen "wonderwall", ale to už bylo zabrané jako přezdívka (což mě naštvalo), tak jsem musela improvizovat. Název je inspirovaný jednou z mých úplně nejoblíbenějších písniček "Wonderwall" od Oasis. Když si vygooglíte, co wonderwall znamená (jelikož to nemá žádný přesný překlad) vyplivne vám to, že Noel Gallagher (zpěvák Oasis) tím myslel, že "wonderwall" je něco, co vám rozjasní den a co vás rozveselí.

No, nevím, jestli mě nebo vůbec někoho tenhle blog rozveselí, ale pokud se vám tu bude aspoň trochu líbit, bude mě to velmi těšit a to mě rozveselí. To, co je napsáno nad menu, je myšleno vážně. Tenhle blog opravdu slouží jen jako moje motivace. Jestli se někomu nebude líbit obsah, tak ať odejde, není potřeba mi do komentářů psát, že jsem blázen a že bych se měla jít léčit. To ostatně sama vím. A upřímně? Dám princeznu a půlku království tomu terapeutovi, kterého nebudu schopná oblbnout. Jo, jsem docela dost dobrá v oblbování lidí. To je vlastně jeden z důvodů, proč si tenhle blog zakládám, abych šla s pravdou ven, abych se podělila a myšlenky a pocity (jo, pořád to zní hrozně sentimentálně), které nikdy nevyslovím nahlas. Proto to chci svěřit internetu, kde to sice možná zůstane navždycky, ale zato laicky nevystopovatelné. Člověk prostě musí milovat anonymitu internetu. Zakládám si blog, abych se motivovala k hubnutí, kterým jsem se v posledních měsících stala posedlá. Ano, jsem pro Ana, ano, měla bych se jít někam léčit, ne, nepůjdu.

Ale wonder-wall nebude jen o mě a mé kámošce Aně. Bude tady všechno, na co narazím na internetu, všechno, co se mi bude líbit a všechno, co budu pod přezdívkou "Sage" chtít říct.

A já toho mám tolik co říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama