Takže znovu a lépe

13. června 2013 v 21:01 | Sage
Já se fakt nesnášim. Už na sobě začínám pociťovat náladovost, což je jeden z příznaků PPP (jenže, já jsem moc tlustá, abych měla PPP).

Včera jsem se nemohla dožrat. Znáte to anglický slovíčko "binge", znamená to, takovou tu žravou, kdy se cpete a cpete a nemáte dost. Tak to jsem měla včera. Já sice podle mého plánu mám středy dovoleno dokonce 500 kcal, ale asi to budu muset zrušit, protože ani minulou středu a ani tuhle jsem to nedodržela a jedla dál. Zkusim ještě příští středu, a pokud to zas nevydžim, srazim to na 300 kcal.
No, včera jsem byla na přijímačkách. Nebylo to jak posledně, kdy na mě táta čekal ve škole a já, páč na vejšku nechci, jsem tam musela jít a po dvaceti minutách odevzat podepsanej, ale nevyplněnej test. Tentokrát mě vezla máma, která mě vyhodila před školou a jela do Tesca, já jsem tak hezky dvakrát prošla kolem tý učebny, kde se ty přijímačky psaly, pak jsem si prošla areál školy, koupila si ledový kafe a hledala nějakou nezaheslovanou wi-finu, jejíž signál by vydžel dýl jak čtyři vteřiny, bezúspěšně.
Pak jsem asi po hodině zavolala mámě, ať pro mě přijede, že už to mám jakože napsaný. No a pak jsme jely nakupovat. A jelikož jsme přece jenom člověk, tak mě trochu trápilo svědomí, že rodiče tak šidim, že jsem si smudnou náladu vynahrazovala jídlem. Nechtěla jsem, ale nemohla jsem se zastavit. A víte co? Mně to včera ani nevadilo. Už jsem se viděla, jak vám tady budu psát, že jsem snědla půlku špenátový pizzy a k tomu vytlemený smajlíky, protože to je ha ha tak vtipný. Ale teď, jak se mi to rozleželo v hlavě, se za to nesnášim. Měla jsem se hlídat, takže od zejtřa začíná přísnej režim. Každej den budu posilovat, protože mi fakt vadí, jak nemám žádou sílu, hnusný boky a povadlý břicho. Jídlo si budu dělit na několik malejch porcí a zavádim nový pravidlo: vše, co dostanu, snim jenom půlku. Taky musim pracovat na vůli. Od teď si budu řikat: "Vždyť to přece jíst nechceš" a je to pravda, ve skutečnosti to jíst nechci. Hlad, ten přemůžu, chuť je mrcha. Takže žvejky bez cukru do kapsy a kámošku Anu do hlavy.
Ana makes me better...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama