Neděle je bezva den

14. července 2013 v 18:56 | Sage
Ze všeho nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem posledních pár dní na blogu téměř nebyla, ale měla jsem toho prostě hodně. Vlastně mám pocit, jako kdybych se od loňskýho září nezastavila. Od září proto, že jsem nastupovala do čtvrťáku a moje jediný vyhlídky byly maturita, ročníková práce, maturita, vysoká, maturita, maturita. Maturitu jsem dala, ročníkovku jsem dala, vysokou jsem nedala. No, člověk nemůže mít všechno, že... :P. Pár dní po maturitě, jen co jsem stihla vystřízlivět, jsem nastoupila na brigádu, kde jsem strávila téměř celý červen, a od té doby pořád něco dělám, někdě lítám, něco zařizuju. Byste nevěřili, jak je život dospělích stresující. Na druhou stranu, kdyby mi zase mělo bejt šestnáct, tak si to jdu už vážně hodit. Po druhý bych to už nezvládla ^_^.

Taky se musím přiznat: celý minulý týden jsem jedla. Ani se radši nejdu měřit a vážit, protože jsem určitě tak dvě kila nabrala. Když já byla tak vyčerpaná z toho cvičení, který jsem poslední dobou denně provozovala a ty vábivý hlasy, který mi v hlavě šeptaly "sněz tohle... a tohle taky..." ani Ana nedokázala tentokrát překřičet. Tak jsem si prostě dala pauzu. Ani se necítím moc provinile, protože to zas hodlám schodit. Dneska jsem si dala hladovku a zejtra jí budu mit taky. Možná i pozítří, ale to ještě nevím. Pak zas zavedu svůj program 250 kcal/den. Posledně jsem díky tomu za tejden schodila přes kilo a některé moje míry se o centimetr zmenšily. Je mi jasný, že to bylo víceméně tím, že jsem každý den cvičila, proto jsem dneska začala tu slavnou Jillian Michaels 30 day shred. Docela to ušlo, Jillian mi je celkem sympatická, ne jako ta blondýna Denise Austin, se kterou cvičim kickboxing, jejíž hlas ve mně vyvolává nutkání si ustřelit palici.

Jestli jsem to správně pochopila, tak ten 30 day shred se cvičí ve třech levelech, každej po deseti dnech. Každý ten level je vlastně skupina opakování cvičení na sílu, kardio a břicha. Kardio bylo v pohodě, to jsem si cvičila s tou holkou, co cvičila pro pokročilý (Jillian tam totiž má dvě pomocnice, jedna předcvičuje pro pokročilý, druhá pro začátečníky), břicho ušlo, to jsem střídala pokročilý i začátečníky, ale ta síla... ta pro mě byla problém, jelikož jsem totiž hromádka tuku, minimum svalů. To jsem cvičila začátečníky a byla jsem ráda. Obzvlášť kliky, který úplně nesnášim. Dám jich pár na kolenou (!!!) a jsem ráda, že žiju.

Všichni říkají, jaký to je bezva, jak jim to pomohlo a bla bla bla... No, abych se o tom sama přesvědčila, tak jsem se dneska ráno vyfotila ve spodním prádle, kteréý mi je malý, a za třicet dní chci vidět, jak mi hezky bude pasovat. Jestli ne, tak se naštvu a vrátim se zpátky k otravný blondýně. Lepší otravná blondýna než prolhaná bruneta.

It's a wonderful world...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama