Piju, abych utopila žal

13. srpna 2013 v 23:39 | Sage
WARNING: Nečtěte to, jestli nechce číst ufňukanou love story. Já jsem to prostě jen potřebovala napsat....Achjo... nevim, co mám dělat. Nevim, jestli to sem mám vůbec psát. Ale asi jo. Přece jenom jsem si tenhle blog založila,
abych se svěřovala s tím, co nikomu neříkám. Což je v podstatně většina. Nejsem zrovna ten svěřovací typ. Ale anonymita internetu mi dodává kuráž psát, co bych nikdy nahlas nevyslovila.

Jestli jsem se včera ráno cejtila hrozně, tak večer to bylo ještě horší. A teď, jak se to ve mně uleželo, jsem na prášky. Hodně prášků. Smrtelnou dávku prášků. Klidně si myslete, že jsem psychopat, protože já jsem... Není to naschvál, není to žádná póza, nechci pozornost a nestojim o lítost. Mám prostě nestabilní mysl. Nenarodila jsem se ní, je to následek, ale o tom teď nechci mluvit.

Co chci říct je, že... včera mi moje nejlepší kámoška oznámila, že se vyspala s jediným klukem, kterýho jsem kdy milovala.

To je takový klišé...

Připravte se na telenovelu...

Je to dlouhou zpátky, kdy jsem se zabouchla do staršího bráchy jedný mý kámošky. Říkejme mu třeba Matematik. Byli jsme taková parta a vždycky jsme spolu chodili pařit a tak. A moje nejlepší kámoška, říkejme jí třeba Křída, věděla, co k němu cejtim. Věděla to, a stejně se s ním vždycky někam vypařila, aby se s ním mohla líbat. Nutno podotknout, že jí na něm nikdy nezáleželo. Matematik na druhou stranu do ní byl hrozně zamilovanej.

A to bylo tak těžký sledovat, jak se na ní dívá, když jsem si přála, aby se tak díval na mě. Bylo to tak těžký, že jsem s nima pařit přestala. V podstatě jsem se pak už bavila jenom s Křídou, kterou jsem i na jednu stranu hrozně nenáviděla. Ale už je to fakt dlouho a já si myslela, že už jsem Matematika pustila z hlavy a že už jsem se přes to všechno přenesla.

A včera večer mi Křída řekla, že o víkendu s nima byla kalit, a že se tam s ním vyspala. A že prej jí to mrzí, protože ví, že jsem ho měla ráda. Já si jen pomyslela "Ty krávo, já ho milovala."

No, udělala jsem tu věc, kterou dělám vždycky. Předstírala jsem, že jsem v pohodě. Ale... nejsem. Myslela jsem si, že už je to dávno za mnou. Ale není. Nevim, co mám dělat. Včera jsem si namíchala vodku s energy, abych to zapila. No, na chvíli to pomohlo. Proč mě to ale pořád bolí? Vždyť jsem ho neviděla... asi rok. Ale vim, že kdybych teď potkala, byly by ty pocity všechny zpátky. Nedala bych to najevo, jasně že ne. Jemu totiž na mě nikdy nezáleželo a já ho za to nenávidim. Ale vim, že kdyby zapískal, přiběhnu jak poslušnej pejsek. Už aby mi dopadla ta Au pair, abych odsud vypadala a opustila ho stejně, jako všechno ostatní. Rodinu, přátele... domov. Už se nemůžu dočkat, bude to taková úleva zbavit se toho břemene nazývaného "minulost".

Dneska jsem snědla jen malou mrkev a jedno cherry rajče a hodlám v tom pokračovat.

Mně už je to tak nějak... jedno.

Once upon a time I was falling in love now I'm only falling apart. There's nothing I can do, total eclipse of the heart
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ ~ ♫ Naomi Kentó ♥ ❀ ♥ | Web | 14. srpna 2013 v 8:57 | Reagovat

Tak za to bych tu kámošku zabila .. -_- Je mi to líto... Snad to zvládneš a z té au pair "firmy" se ti brzy ozvou. :-)

PS: Zapíjet to vodkou s energy? Vkus na chlast máš ale dobrý :D :)

2 Terka Terka | 14. srpna 2013 v 19:59 | Reagovat

Hele nepomohlo by ti, kdyby si tý "nejlepší kamarádce" prostě od plic řekla, co si o ní myslíš? Nevím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama