I will bleed for better reasons this year

13. ledna 2014 v 0:19 | Sage
Hello darlings,

čtyřmi slovy: dávám si život dohromady.

Uklízim si v něm a dělám prostor pro nový věci. Pomalu, postupně vyhazuju, trhám, škrtám, ničim, pálim negativní věci ze svýho života. A k nim bohužel patří i tenhle blog. To, že vést blog, který svým způsobem podporuje psychický onemocnění, je zvrácený, jsem věděla už od začátku, ale až teď si uvědomuju, jak moc zvrácený to vlastně je. Prostě jsem na tom teď líp a vidim to, co jsem předtím neviděla.

Už od října jim. Jasně, přibrala jsem a chci to zhubnout, ale normálně. Zdravou stravou a pohybem. Už nechci bejt ta rachitická diva skrz kterou prosvítá světlo. Teď chci bejt silná, sebevědomá, chci bejt svůj vlastní hrdina.

Proč jsem se takhle rozhodla? Ani nevim. Asi mě osvítil Duch svatej nebo mi v hlavě konečně zapadlo dlouho zaseknutý kolečko, ale jednoho dne jsem si uvědomila, že já na tohle vlastně VÁŽNĚ můžu umřít. Nebo si nějakej orgán nenávratně poškodit. Třeba ledviny. Já kvůli mezeře mezi stehnama nebudu chodit celej život na dialýzy, to fakt ne. Tak jsem začala jíst. Ze začátku to byl boj. Ale pokaždý, když jsem dostala začal hysterčit, snažila jsem se uklidnit myšlenkou, že stačí jen snídaně, nic jinýho jíst nemusim, jen snídaně. A postupně jsem se dopracovala ke třem jídlům denně.

Nebudu vám kecat. Občas to je těžký. Občas, když se dívám do zrcadla a vidim ty nabraný kila, říkám se, že nebudu jíst. A ten pocit hladu mi pořád dělá dobře. Ale připomínám si, že nechci život, kdy mým největší nepřítelem jsou kalorie v nastrouhaný mrkvi a nejvetším spojencem záchodová mísa.

Některý věci se ale nemění. Pořád chci na plastiku. Až si na ní ušetřim prachy, tak jí rozhodně chci podstoupit. Vim, že ani potom nebudu dokonalá, ale taky vim, že mě to udělá šťastnější. Co vám na to mám víc říct? Kažej bojujeme se svýma démonama, jak nejlíp umíme. Ale bohužel si ty démony taky sami vytváříme. Ale taky je můžeme sami zničit. Já jsem se rozhodla zničit toho nejhoršího, nejnebezpečnějšího, ten který vysával moji duši a přesto pořád hladověl.

Chápu, že většina z vás to asi nepochopí, ale až vám bude líp (a já upřímně doufám, že bude) tak na tom asi budete stejně. A pro ty, které teď kroutí hlavou a hladoví, mám otázku:

Kdybyste vypadali přesně tak, jak byste chtěli, byli byste šťastný? Nebo byste si našli novou věc, kterou byste nenáviděli?

Snažim se vymyslet způsob, jak tenhle článek zakončit, ale moc mi to nejde. Řeknu vám něco o svý nynější situaci. Mám se dobře. Nedávno jsem začala makat v Anglii a je to tu fajn. Angličani jsou praštěný, ale srdečný. Nebojim se nechat si v kavárně noťas, mobil, peněženku na stole a dojít si na záchod, což bych si v ČR nedovolila. Jízda na levý straně je taky divná. Čtyřikrát mě málem přejelo auto. Jídlo mi tu tolik nejede. Oni jsou hodně zvyklí na ty kupovaný hnusy, co seženou v obchodě a pak je doma daj na tři minuty do mikrovlnky. Já jsem zvyklá na babičinu kuchyni, kde si i sama mele mák, takže já ty jejich mikrovlnkový blafy nejim. A fast foody jsou taky humus. Ale ty jsem teda neměla ráda ani v ČR, takže to nemůžu posoudit... i když Subway je fajn.

To je asi tak všechno. Odstraněním blogu dostanu další prostor ve svým životě, kterej hodlám zaplnit něčím jiným, doufejme méně destruktivním.

A vážně, vážně doufám, že jednoho dne taky přijdete na to, že to co vám ANA dá, nikdy, ani za milion let, nestojí za to, co vám sebere.

So... think about it a bit

meanwhile I'm going to make more space in my life

wish me luck.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamille Kamille | E-mail | Web | 1. února 2014 v 4:17 | Reagovat

Respektuju tvoje rozhodnutí, vlastně si myslím že děláš dobře.. Každopádně se měj krásně a buď šťastná :)
A prosím prosím nemaž tenhle blog, nech ho jen tak existovat.. Mám ho fakt ráda:)

2 Carolyndug Carolyndug | E-mail | 6. srpna 2017 v 4:37 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

3 Carolyndug Carolyndug | E-mail | 6. srpna 2017 v 15:09 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

4 BethanyGgy BethanyGgy | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:19 | Reagovat

https://plus.google.com/u/0/107002344725729253075/posts/UmafnqUVeGT

5 AlysonZus AlysonZus | E-mail | Web | 9. října 2017 v 1:52 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-indications>this</a> and deal with it.

6 MIAXny MIAXny | E-mail | Web | 18. října 2017 v 20:39 | Reagovat

https://www.instructables.com/id/Ultram-No-Prescription-Online/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama